از اونجایی که بازی پوکر روز به روز بین مردم طرفدارای خودش رو پیدا کرده و روز به روز بین مردم محبوب تر شده و از اونجایی که پوکر حرفه ای تبدیل به یک معامله بزرگ شده و هزاران هوادار رو در سرتاسر جهان مجذوب خودش کرده، یه سری از بازیکنان هستن که همیشه به خاطر مهارت هاشون تو جداول پوکر همیشه موندگار می مونن و هر وقت اسم پوکر میاد، ناخوداگاه ذهنمون به سمت اونا میره.

ولی خوب طبیعیه که روز به روز استعدادهای جدیدی متولد میشن و این لیست بازیکنان برتر ستاره های پوکر هم دائماً تغییر می کنه و یک پیروزی خیلی بزرگ تو یه بازی می تونه منجر به این بشه که شخصی جدیدی مدعی تخت پادشاهی پوکر بشه، بنابراین ما امروز تو این مقاله یک مرور کلی جالب از بهترین بازیکنان ستاره ی پوکر در حال حاضر و در اصل اونایی که طی ده سال اخیر عملکرد خوبی داشتن رو براتون آماده کردیم تا شمام این اعجوبه های پوکر رو بشناسید و شاید واستون نقطه عطفی شدن برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر و چرا که نه! شما هم می تونید تو این جور لیست ها باشید چون همیشه خواستن توانستن است!

فقط در نظر داشته باشید که این بازیکنان به دلیل کسب بیشترین برد و کسب بسیاری از مسابقات معتبر پوکر، انتخاب شدن.

DANIEL NEGREANU

این آقا که تو لاس وگاس هم زندگی می کنه برای اولین بار تونست تو 36 مسابقات پوکر تا مرحله آخر بازی کنه! دنیل که لقبش ( the kid ) یا بچه هست؛ تونسته چند بار دستبند مسابقات سری جهانی پوکر در بازی محبوب Omaha 8 NL رو به دست بیاره! Daniel Negreanu که یکی از بهترین بازیکنان ستاره پوکر هست، همچنان هم به صورت فعال بازی می کنه و  کل سودهای اون از بازی پوکر چیزی حدود 30،516،290 دلار هست و آخرین جایزه ای که به دست آورده 89100 دلار برای کسب مقام چهاردهم تو رویداد مسابقات پوکر استار در کارائیب بود.

دنیل یک بازیکن کانادایی هست و در 26 ژوئیه 1974 به دنیا اومده.

 ANTONIO ESFANDIARI

آنتونیو که بهش لقب شعبده باز هم دادن؛ یکی دیگه از بازیکنان برتر ستاره پوکر تو لاس وگاس هست. اون در هشتم دسامبر سال 1978 در ایران به دنیا اومد.

اسفندیاری در طول دوران حرفه ای بازی کردنش، موفق به کسب شش تورنمنت پوکر شده و صاحب سه دستبند سری جهانی جهانی پوکر هست و بازی پوکر مورد علاقه اون بازی Texas Hold’em هست  و در آمدی که از بازی پوکر تا به امروز در آورده چیزی حدود 25،541،952 دلار هست و در تاریخ  20 نوامبر 2014  اون موفق به کسب 14 هزار و 529 دلار فقط تویه یک بازی شد!

 DANIEL COLMAN

حتی اگر دنیل کلمن مثل دو ستاره قبلی که بالا راجبشون نوشتم؛ اسم مستعار نداشته باشه ولی واقعا به لطف دستاوردهای خودش توصنعت پوکر کاملاً مشهور هست و کلی طرفدار داره. اون تونسته که چهار تورنمنت پوکر و یک دستبند World of Series of Poker و 222،810،152 دلار سود خالص فقط از طریق بازی پوکر به دست بیاره و تنها اینا دستاوردهایی هست که ما ازش خبر داریم و گفته میشه که تو بیزینس و کلا کارهایی که انجام میده خیلی تونسته خوب عمل کنه و واقعا جوونی با استعداد هست.

 ERIK SEIDEL SLY

این بازیکن پوکر حرفه ای آمریکایی اهل لاس وگاس که در ششم نوامبر سال 1959 به دنیا اومده، به لطف دستاوردهای عالی که داشته، موفق شده که تو لیست بازیکنان برتر حرفه ای قرار بگیره.

اریک برای اولین بار تونست که تو 23 مسابقات پوکر تا مرحله ی آخر بازی کنه و تونسته که هشت دستبند WSOP رو از آن خودش کنه.

بازی مورد علاقه ی اون بازی تگزاس هولدم هست و تاکنون تونسته که کل سودهای خودش رو تو بازی پوکر، درآمدی بالغ بر 21،083،047 دلار داشته باشه!

PHIL IVEY  ( تایگر وود پوکر )

فیل ایوی تا به امروز تونسته که چندین سال پشت سر هم، به عنوان یکی از مشهور ترین نام های پوکر حرفه ای تو خیلی از لیست ها قرار بگیره.

اون تونسته که تو 25 بازی چشمگیر از 25 تورنمنت پوکر مقام اول رو به دست بیاره و تو این کار تا به امروز تونسته برنده 19.224.828 دلار بشه، اونم فقط تو بازی پوکر!

فیل که بهش لقب تایگر وود پوکر رو هم دادن، تونسته که چندین دستبند WSOP رو بدست بیاره و محبوب ترین بازی پوکر اون بازی No Limit Texas Hold’em هست.

آخرین باری که ایوی برنده یک جایزه شد، در نوامبر سال 2014 بود و تو رویداد WSOP 430 تونست مبلغ 25،756 دلار رو با خودش به خونه ببره.

JOSEPH JOE HACHEM

این بازیکن پوکر استرالیایی-لبنانی تونسته که تو رویداد اصلی سریال پوکر Wolrd 2005 ، مبلغ 7.5 میلیون دلار درآمد کسب کنه!

اون تو زمان خودش با این مبلغی که تو یه بازی فقط تونسته به دست بیاره، رکورد دار جایزه مسابقات شد و تونست که تو تمام لیست های برتر بازیکنان پوکر واسه خودش مقامی رو به دست بیاره. اون تو طول زندگی حرفه ای خودش، تونسته بود که یک دستبند WSOP و یک عنوان World Poker Tour رو هم به دست بیاره.

 MG THE MASTER NGUYEN

به این مرد که استاد سال  2005  هم می گن، اوج موفقیت هاش فقط به سال های قبل و بعد از 2005 هم بوده و همیشه تو بازی ها تونسته بوده که خیلی خوب بدرخشه.

اون در سال 1954 در Phan Thiet یکی از شهرهای ویتنام بدنیا اومده ولی بازی حرفه ای پوکر رو از لس آنجلس شروع کرد و از اونجا بود که تونست به نتایج عالی برسه.

اون تا به امروز تونسته که هفت دستبند WSOP رو برنده بشه و بالاترین رتبه ای که حتی تو این رویداد هم کسب کرده بود مقام چهارم در سال 1996 بود. همچنین اون تو مسابقات جهانی پوکر شرکت کرد و چهار بار موفق به رسیدن به جدول نهایی شد ولی خوب با این حال اون هرگز تو این مسابقات معتبر هیچ عنوانی رو نتونست کسب کنه.

 ALLEN CUNNINGHAM

با داشتن پنج دستبند WSOP و به پایان رسوندن 18 جدول پایانی WSOP  مطمئناً باید این مرد باید به عنوان یکی از بهترین بازیکنان سال 2005 معرفی بشه، این بازیکن آمریکایی در بیست و هشتم مارس 1977 به دنیا اومد و هم اکنون در کالیفرنیا ساکن هست.

کانینگهام همچنین تو حرفه خودش تونست که عنوان WSOP Player of Year رو به دست بیاره و همچنین اون اولین بازیکنی بود که بیش از 1 میلیون دلار در مدت یک سال بدست آورد اونم حتی بدون برنده شدن تو رویداد اصلی سریال جهانی پوکر!

MICHAEL GRINDER MIZRachI

این بازیکن پوکر حرفه ای 34 ساله آمریکایی کار خودش رو از سن خیلی کم شروع کرد.

Grinder که اول به عنوان یک دیلر مشغول به کار شده بود، بعدها به بازی حرفه ای رو آورد و تونست خیلی زود برنده 3 دستبند WSOP بشه.  دستاوردهای اون همچنین شامل دو عنوان تور جهانی پوکر و درآمد کل 7362،034 دلار هست. مایکل در 5 ژانویه 1981 به دنیا اومد و از 13 سالگی شروع به بازی کرد!

 PHIL IVEY

هیچ جای تعجب نیست که فیل ایوی 39 ساله نه تنها یکی از بهترین بازیکنان فعلی هست. اما او ده سال پیش هم همچنان پیشتاز میزهای حرفه ای پوکر بوده.  او پنجمین دستبند WSOP خودش رو تو سن 29 سالگی به دست آورد و به علاوه در سال 2005 اون تو دو رویداد جداگانه طی دو روز 1.6 میلیون دلار به دست آورد.

اون همچنین به عنوان نفر اول جایزه یک میلیون دلاری در مونت کارلو در  موناکو بود و تونسته بود که 600 هزار دلار رو به دست بیاره.

بت ناب