اسلات یک بازی جذاب است و مطالعه در مورد روش های تقلب در اسلات هم به همان اندازه جذابیت دارد. در بخش اول به 5 مورد از خاص ترین روش های تقلب در این بازی پرداختیم. در ادامه این پست آموزشی میخواهیم سایر روش های ممکن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

چوب دستی نوری (لایت وند)

تامی گلن کارمایکل یکی از افراد تقلب کار در پوکر و یکی از بدنام ترین افرادی است که به این عنوان شناخته شده است. او به خاطر استفاده از چوبدستی نوری شناخته میشود. 

برخی از شعبده بازها مثل دیوید کاپرفیلد، دینامو و دیوید بلین توانسته اند توهم رقم زدن اتفاقات شگفت انگیز را ایجاد کننند اما کارمایل به کمک چوبدستی نوری توانست برنده شدن در جکپات را به شکلی جادویی و از هوا ظاهر کند. 

این چوب دستی به شکل موثر می توانست حسگرهای نوری که داخل دستگاه اسلات بودند را از کار بیاندازد و بدین ترتیب سنسورها نمی توانستند تشخیص دهند که چند سکه در دستگاه قرار دارد. با این کار ماشین اسلات نمیتوانست چه زمانی باید پول پرداخت کند یا چه مقدار باید پول پرداخت کند. 

کارمایل می توانست به کمک چوب دستی خود ماشین های اسلات را دستکاری کند و بردهای کوچک را به پرداخت های بزرگ و قابل توجه تبدیل کند.

استفاده از سیم پیانو

بین همه روش های تقلب در بازی اسلات، استفاده از سیم پیانو یکی از قدیم ترین و بهترین روش های تقلب به شمار میرود. 

در سال 1982 در کازینو Caesars Boardwalk Regency در آتلانتیک سیتی گروهی از مردان با هم رقابت می کردند و یکی از آنها ماشین اسلات را باز کرد و سپس یک سیم بلند پیانو 20 اینچی را به جرقه زن های چرخان متصل کرد. 

در ادامه می توانست از این سیم ها برای جلوگیری از چرخش ماشین (بر اساس ساعتی که چرخش آنها را محاسبه کرده بود) استفاده کند. او به گروه این اجازه را داد تا ماشین دستکاری کنند و در نهایت هم توانستند به جکپات 50.000 دلاری دست پیدا کنند. 

بدشانسی این گروه این بود که تمام مراحل کلاهبرداری آنها فیلم برداری شده بود و قبل از اینکه موفق شوند محل را ترک کنند، دستگیر شدند. 

استفاده از ابزارها (در بالا و پایین)

در تصویر زیر می توانید ابزارهایی که برای تقلب در بازی های اسلات استفاده میشد را مشاهده کنید:

یکی از فریب کارانه ترین روش های تقلب در اسلات استفاده از این ابزارها بود که دهه های 1970 و 1980 میلادی بین افراد کلاهبردار محبوبیت خاصی داشت. 

ابزارهای مورد استفاده به دو قسمت تقسیم میشد: استفاده در بالا (میله فلزی که انتهای آن به شکل “q” خم شده است) و استفاده در پایین (شامل یک سیم بلند).

ابزارهایی که در پایین استفاده میشود، از طریق سوراخ سکه وارد میشود و ابزارهایی که در بالا استفاده میشود، از طریق شکاف سکه ها وارد میشود. بدین ترتیب تقلب کارها می توانستند دستگاه را دستکاری کنند و سکه هایی را که در دستگاه ذخیره شده است را آزاد کنند. 

بدین ترتیب می توانستند موفقیت های بزرگ و فراوانی کسب کنند. 

پنجه میمون

کسی که از این روش استفاده میکرد، کارمایکل بود که کمی قبل تر آن را شناختید. این شخص از نبوغ بالایی برخوردار بود، اما در زمینه کلاهبرداری!

او یک فرد خلاق بود که «پنجه میمون» را ابداع کرد. پس از اینکه روی دستگاه های ویدیو پوکر روش های جدید آزمایش شد، توانست ابزارهای کاربردی و جالبی را درست کند که به شکل شگفت انگیزی ساده بود. 

کارمایکل از یک سیم گیتار استفاده کرد که به یک میله فلزی خم شده متصل بود. او میله ساخته شده را وارد دریچه هوای دستگاه میکرد و سپس شروع به چرخاندن آن میکرد. این چرخش تا زمانی ادامه داشت که بتواند کلید تریگر را فشار دهد. 

دستگاه اعتبار سنجی اسکناس

این روش تقلب در حالی که ساده بود، اما بسیار کارآمد و موثر بود. 

یک دیوایس کوچک را دور یک اسکناس می پیچیدند و از این طریق ماشین اسلات را فریب میدهند. یعنی ماشین اسلات تصور می کرد یک اسکناس 100 دلاری را دریافت کرده است در حالی که فقط یک اسکناس ساده 1 دلاری وارد دستگاه شده بود.